Barwy jesieni...

Choć o jesieni już dawno zapomnieliśmy i mamy środek zimy, warto rzucić okiem na te fotografie. Wykonały je uczennice: Justyna i Natalia (z klasy II d gimnazjum) oraz Beata (z klasy II c gimnazjum), w ramach zajęć koła fotograficzno - informatycznego.
Koło powstało jako jedna z inicjatyw programu "Szkoła równych szans". Dzięki unijnym funduszom zakupiliśmy, na potrzeby szkoły, aparaty cyfrowe, które uczniowie mogą wykorzystać na zajęciach, jak również wypożyczyć do zdjęć w plenerze.
W ramach zajęć uczniowie tworzyli również albumy fotograficzne do internetu, a jeden z nich (... po niewielkich moich poprawkach) możecie obejrzeć.
A skoro nadeszła zima to zapraszamy wszystkich chętnych do jej uwieczniania na kliszach (... a może już częściej, na światłoczułych matrycach). Najlepsze prace na pewno opublikujemy.
A więc do dzieła! Aparaty w dłonie i ruszajcie w plener! (S.M.)

Całkowita ilość zdjęć: 18 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc