Wojewódzki turniej BRD w Józefowie n. Wisłą

Dnia 10 maja 2008 r. odbył się XXXI finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą, który był organizatorem imprezy. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z województwa lubelskiego , zwycięzcy etapu powiatowego.
Wszyscy uczniowie rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego, wykazali się technicznymi umiejętnościami jazdy na rowerowym torze przeszkód , wiedzą praktyczną z ruchu drogowego podczas jazdy na szkolnym miasteczku oraz udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poszczególne drużyny zdobyły następujące miejsca (pierwsza "szóstka"):
  • I miejsce: Szkoła Podstawowa w Józefowie n. Wisłą
  • II miejsce: Szkoła Podstawowa w Krasnymstawie
  • III miejsce: Szkoła Podstawowa w Krynce
  • IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • V miejsce : Szkoła Podstawowa w Rechcie
  • VI miejsce : Szkoła Podstawowa we Włodawie
    Indywidualnie zwyciężyli:
  • I miejsce : Patryk Szyba ze Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
  • II mejsce: Mateusz Taranowicz ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu
  • III miejsce : Piotr Wilk ze Szkoły Podstawowej w Józefowie nad Wisłą
    Zwycięskie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy cenne nagrody. Najlepszy zawodnik został uhonorowany pucharem, nagrodą i dyplomem. Opiekunowie drużyn otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów. Naszą drużynę przygotowywali pani Grażyna Szymczyk i pan Artur Nowak. Składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom Polskiego Związku Motorowego w Lublinie, policjantom Komendy Powiatowej w Opolu Lubelskim i Komendy Wojewódzkiej w Lublinie nauczycielom i pracownikom ZSO za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju. (M.N.)

Całkowita ilość zdjęć: 20 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc