W poszukiwaniu jesieni...

Piękna jesienna pogoda sprzyja wycieczkom klasowym. Z korzystnej aury skorzystali uczniowie klas III a i III b, którzy wraz z wychowawczyniami: p. Elżbietą Jagiełło oraz p. Lidią Szkudlarek wybrali się do lasu, w okolicę miejscowości Bór.
Najpierw dzieci zapaliły znicze i złożyły kwiaty pod pomnikiem bohaterów II wojny światowej. Chwilą ciszy uczciły ich pamięć. Potem zgodnie wyruszyły na poszukiwanie oznak jesieni. Obserwowały, jak zmienia się życie zwierząt i roślin o tej porze roku.
    Niespodziewanie, największą atrakcją wycieczki okazała się... krowa! Pewnie też przyszła do lasu spotkać się z jesienią. Dzieci wróciły do szkoły uśmiechnięte i zadowolone, a zebranymi grzybami i liśćmi udekorowały kąciki przyrodnicze w swoich klasach. (L.Sz.)

Całkowita ilość zdjęć: 15 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc