Święto Niepodległości

Akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się w przededniu tego święta, czyli 10 listopada.
Uczniowie klasy III liceum przedstawili historię tamtych dni, kiedy Polska, po latach niewoli, stała się niepodległym krajem. Teksty były przeplatane pieśniami z tamtego okresu, które śpiewał nasz chór i uczennice liceum.
Zgromadzeni na sali uczniowie w skupieniu i ciszy wsłuchiwali się w słowa płynące ze sceny, choć poważne teksty historyczne nie zawsze jest łatwo słuchać. Ale widocznie powaga tej chwili udzieliła się wszystkim, nawet tym uczniom , którym trudno usiedzieć spokojnie dłuższą chwilę... A może to również pozytywny przykład dobrego wychowania młodzieży w naszej szkole?
Akademię przygotowali uczniowie pod kierunkiem pań: Jolanty Jurak i Anny Kapicy. (S.M.)

Całkowita ilość zdjęć: 16 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc