Up Prelekcja na temat uzależnień Slideshow

14 marca 2011 r. gościł w naszej szkole terapeuta uzależnień pan Krzysztof Kudzia, który spotkał się z uczniami gimnazjum i liceum i przekazał im cenną wiedzę na temat zagrożeń związanych z alkoholem i narkotykami. W organizacji spotkania pomogła pani Monika Koperkiewicz z Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej, zaś całe przedsięwzięcie sfinansowała Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
    Okazało się, że spotkanie bardzo spodobało się uczestniczącym w nim uczniom, jak też nauczycielom, o czym świadczą wyniki przeprowadzonych badań ankietowych (poniżej). Przekonaliśmy się, że to, co nas najbardziej porusza i pozostaje w pamięci, to nie suche informacje i stytystyki, lecz autentyczne historie z prawdziwego życia. Dziękujemy za ten emocjonalny przekaz i wraz z panem Krzysztofem wierzymy, że trafił nie tylko do uczniowskich umysłów, ale przede wszystkim do ich serc. (Urszula Sawiarska)

Ankieta ewaluacyjna dotycząca prelekcji na temat uzależnień

prelekcja11_01
prelekcja11_02