Jasełka w szkole 2007 r.

Tupot ich stóp rozbrzmiewał
       Wśród nocnej ciszy
                  (Joanna Gajda)

Znowu minął rok, i znowu spotkaliśmy się całą społecznością szkolną na Jasełkach Bożonarodzeniowych. Znowu były emocje, nad którymi czasami trudno zapanować. Znowu popłynęły ukradkiem ocierane łzy wzruszenia, a potem dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń łamiącym się głosem.
Czy wszystkie się spełnią?

"Świąteczne życzenia"

Anielskie chóry
       To sms-y od moich przyjaciół,
       Nie można ich usłyszeć,
       Ale wibrują dobrą nowiną.
                  (Marta Sadkowska)

W ten   świąteczny   klimat  wprowadziły   nas   wspaniałe   teksty   wybrane przez p. J. Błaszczykowską i p. Sz. Ambrożkiewicza, a wygłoszone przez dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodzież z Gimnazjum i Liceum; kolędy, w wykonaniu chóru "Czelesta" pod kierunkiem p. A. Kapicy oraz scenografia, która pozwoliła ze zwykłej sali gimnastycznej wyczarować Betlejemską Stajenkę, którą zaprojektowały i wykonały z olbrzymią pomocą młodzieży p. G. Szymczyk oraz p. M. Nowak.  Osobami wspomagającymi to przedsięwzięcie byli: p. M. Zbytniewska, p. M. Merwa i p. P. Maj.  (M.M)

Całkowita ilość zdjęć: 24 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc