Zakończenie klasy III liceum

Rozdanie świadectw ukończenia liceum naszym tegorocznym absolwentom odbyło się po popołudniu 25 kwietnia 2008 r. W obecności nauczycieli, gości, rodziców i swoich młodszych kolegów, uczniowie klasy III odebrali z rąk p. dyr. A. Kieresa świadectwa ukończenia, nagrody i puchary. Po raz ostatni oficjalnie zobaczyliśmy ich wszystkich razem, bo potem na maturach, czy po jej zakończeniu już raczej razem ich nie ujrzymy.
Krótką częścią artystyczną pożegnali ich uczniowie klasy II liceum, ciepłe słowa usłyszeli również od dyrekcji, wychowawczyni i gości. Absolwenci z kolei podziękowali nauczycielom wierszem. piosenką i kwiatami.
Jeszcze wspólne zdjęcie, potem matury i ... żegnaj szkoło średnia!
A po wakacjach nadejdzie czas studiów..., mamy nadzieję, że dla wszystkich naszych maturzystów. Tego wam życzymy! (S.M)

Całkowita ilość zdjęć: 36 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc