Zawody sportowe - tenis i biegi przełajowe

W październiku w Chodlu odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Reprezentacje poszczególnych szkół naszego zespołu w zaciętej rywalizacji wywalczyły następujące miejsca:
  Dziewczęta Szkoły Podstawowej - II miejsce, jednocześnie kwalifikując się na zawody rejonowe gdzie wywalczyły II miejsce, co dało im również możliwość reprezentowania szkoły na szczeblu wojewódzkim: Skórska Amanda, Skórska Anna, Prejs Magdalena, Tuszyńska Sylwia, Ryba Agnieszka, Grzegórska Dominika, Makoś Ilona, Szast Marta, Koszlak Katarzyna, Matuska Paulina, Teresińska Ilona, Janiszewska Żaneta.
  Chłopcy Szkoły Podstawowej - I miejsce w powiecie, po czym reprezentowali szkołę na zawodach rejonowych: Burek Adam, Stasiak Patryk, Zagóra Patryk, Wojdył Hubert, Żaba Krzysztof, Koszlak Marcin, Czuja Michał, Rękas Daniel, Niezgoda Jarosław, Jakubowski Marcin.
  Dziewczęta Gimnazjum- I miejsce, również reprezentowały szkołę na zawodach rejonowych: Jakubowska Justyna, Śpiewak Anna, Gajewska Karolina, Nita Monika, Matyka Magdalena, Niewielska Karolina, Młynarczyk Ilona, Ryba Izabela, Sala Agnieszka, Kurkiewicz Lidia, Jakubowska Aleksandra.
  Chłopcy Gimnazjum - IV miejsce: Rakowski Dawid, Żaba Daniel, Rozmus Łukasz, Szwed Damian, Pałka Mateusz, Małogłowski Marcin, Horab Karol, Szewc Piotr, Wójtowicz Mateusz, Kawałek Mateusz, Zabor Paweł.
  Dziewczęta i chłopcy z Liceum również reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych, jednak trochę zabrakło im szczęścia, aby znaleźć się na podium: Jurak Agnieszka, Teresińska Karolina, Wójcicka Sylwia, Kłódka Małgorzata, Ryba Karolina, Ul Karolina, Waleryś Ola, Widuch Ewa, Ul Magdalena, Biernat Agnieszka; Nowak Kamil, Skibiński Andrzej, Witek Sebastian, Adamczyk Cezary, Stola Mateusz, Sułek Grzegorz, Widomski Michał, Gazda Krzysztof, Teresiński Damian, Szkudlarek Radosław.
    Dziewczęta Liceum Ogólnokształcącego reprezentowały szkołę na Zawodach Powiatowych w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Zajmując wysokie miejsca zakwalifikowały się na zawody rejonowe.
Dudek Anna - II miejsce
Prościńska Ilona -IV miejsce (K.Cz.)

Całkowita ilość zdjęć: 20 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum 7.3 & Chameleon | Pomoc