Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2007

Dnia 12 maja 2007 roku w Opolu Lubelskim odbył się wojewódzki finał konkursu "Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" dla szkół podstawowych. W turnieju rywalizowało 19 drużyn - zwycięzcy finałów powiatowych.
    Zawodnicy mieli do rozwiazania testy z przepisów ruchu drogowego i egzamin praktyczny sprawdzający umiejętności i wiedzę na miasteczku ruchu drogowego i torze przeszkód.
    Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Gabriel Kopyciński, Adam Nowak i Piotr Samołyk. Opiekunami drużyny byli: p. Grażyna Szymczyk i p. Artur Nowak.
    Odnieśliśmy wielki sukces pokonując kolejną drużynę o 23 punkty. W klasyfikacji zespołowej zajeliśmy I miejsce i tym samym będziemy reprezentowali województwo lubelskie na XXX finale ogólnopolskim w Bochni!
    Indywidualnie pierwsze miejsce w turnieju zajęli: Gabriel Kopyciński i Piotr Samołyk, Adam Nowak zajął piąte miejsce na 57 uczestników.
    Nasze trofea:
    - puchar Marszałka województwa lubelskiego,
    - puchar prezesa Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie dla najlepszego zawodnika.
    Gratulujemy sukcesu!                                           M.N.

Artykuł prasowy        Radio Lublin